KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9862466
nr 986 2466
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stad, signerad 1978, motivet: 40x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 18:07:54
9/10 14:18:50
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas